HAKKIMIZDA
 

aren Turizm ve Ticaret A.Ş. olarak çalışma politikamız insan sağlığını ön plana çıkararak hijyenik koşullarda kaliteli üretim yapmaktır. Fiyat ve rekabet ortamına bağlı olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, pastane ürünleri ile ilgili her türlü isteklerine cevap vermek için deneyimli yönetim ekibi, Gıda Mühendisi gözetiminde eğitimli, konusuna hakim ustabaşları ve kendini kanıtlamış ürün yelpazesi ile toplam kalite bilincimizden hiçbir şekilde taviz vermeden hizmetlerimize devam etmektedir.

Karen Turizm ve Ticaret A.Ş. bütün bunları gerçekleştirirken, sektörümüzdeki güncel konuları ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir.

 
DÜNDEN BUGÜNE KAREN PASTANELERİ
Karen Pastanesi 1981
aren Pastaneleri Marmaris'te 1981 yılında 150 m2 alanda şahıs işletmesi olarak başlattığı ''pastane ürünleri'' imalatı ve satışı ile turizm sektörüne girmiştir. Bölgemizde 80'li yılların ikinci yarısında turizm sektöründe yaşanan hızlı gelişmeye paralel olarak kurumsallaşma ihtiyacına yanıt vermek üzere şirketleşme kararı alınmış ve bunun sonucunda ''KAREN Turizm ve Ticaret A.Ş. adı altında şirkete dönüşmüştür. Artan piyasa talebi ve ürün çeşitliliğini karşılamak üzere 1991 yılında 450 m2 kapalı alana sahip imalathanesini kurmuştur. İki şubesinde toptan ve parakende olmak üzere altı adet servis aracı ile kamu ve özel kuruluşlara eksiksiz ve kusursuz bir servis ağı ile faaliyetine devam etmektedir.
Gürcan ve Mustafa Uysal 1985
Karen Pastanesi 1985
Karen Pastanesi 1985